Зустріч з Олексієм Годзенко та Євгенією Китаївою

Вони ризикують життям заради правди. Перед їхніми очима пройшли кадри палаючих Пісків, Авдіївки, оточеного Широкиного та захопленої Горлівки.

Олексій Годзенко  та Євгенія Китаїва - воєнні кореспонденти 24-го та 5-го каналів.  Курсанти Військового інституту мали змогу побувати на зустрічі з ними, яка відбулася у просторі виставки «Український Схід. На лінії вогню».

Журналісти розповіли про свої перші відрядження, поділилися досвідом та показали присутнім відзняті ними матеріали. Вони повідали історії не лише військових на фронті, а й мирного населення, яке опинилося на лінії вогню.

Під час зустрічі Олексій Годзенко та Євгенія Китаїва передали для виставки музею Другої світової війни автентичні матеріали, зібрані на Сході України під час минулої поїздки, з якої вони нещодавно повернулися.

На завершення курсанти Військового інституту поспілкувалися з Олексієм та Євгенією. Кореспонденти дали слушні поради, які допоможуть майбутнім військовим журналістам.