Флешмоб на захист і підтримку полонених ВМС ЗСУ

У сучасних реаліях роль Українського війська набула в державі ключового значення. Перед загрозою наростання зовнішньої агресії український народ покладає свої сподівання на воїнів, які самовіддано й рішучо боронять нашу незалежність і свободу, відстоюють право нації на розвиток і захищають мирний сон наших дітей. Усі ми відповідальні за майбутнє нащадків, тому в суспільстві сьогодні такий високий рівень поваги й довіри до армії, для належної підтримки якої об’єднано зусилля і влади, і народу.

Стійкість наших військових перевірена в реальних бойових умовах на Сході країни та в Азовському морі.

Особовий склад Військового інституту підтримує захоплених у полон українських моряків, Військово-Морських сил України. На їхню честь у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся флешмоб. У флешмобі взяли участь курсанти військового гуманітарно-лінгвістичного факультету та факультету фінансів і права.

Віримо у перемогу. На нашому боці правда й увесь цивілізований світ.

Слава Україні! Героям слава!