У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відзначили 27-му річницю Збройних Сил України

Урочисті заходи розпочалися зранку, 6 грудня, під час шикування особового складу. Начальник Військового інституту генерал-майор Ігор Толок привітав особовий склад та вручив відзнаки кращим з кращих наших військовослужбовців та працівників навчального закладу.

День Збройних Сил України — значна подія для тих, хто присвятив своє життя захисту рідної землі та українського народу, хто носить горде звання військовослужбовця Українського війська! Нашому війську 27 років. З них, майже п’ять років наша армія протистоїть ворожій агресії. За цей час Збройні Сили України спростували міф про непереможність російського війська, порушили кремлівські плани щодо окупації нашої країни, а нині, в стані повної бойової готовності, підтримують стабільність уздовж лінії розмежування.

Героїзм, незламність, відвага, бездоганне виконання українськими військовими свого конституційного обов’язку вже стали легендою. Бойовий досвід нашої армії вивчають провідні країни на всіх континентах.

Мужність та відвага, проявлені воїнами Збройних Сил України під час миротворчих операцій та збройного протистояння кремлівській агресії, здобули українському війську повагу і вдячність у світі.

Завершилися урочистості святковим концертом, який підготували начальник військового оркестру майор Юрій Копач, а також талановиті курсанти Військового інституту.