Військовий оркестр виступив на благодійному концерті з підтримки онкохворої дитини

25 жовтня у  Васильківському міському будинку культури відбувся гучний благодійний концерт під назвою «Надія Є» на підтримку важкохворого трирічного Ярослава Охріцького. Ця життєрадісна дитина має дуже рідкісне захворювання, щоб одужати, Ярослав потребує проведення довготривалого лікування із застосуванням препаратів, один із яких не сертифікований в Україні. Допомогти маленькому хлопчику зголосилися талановиті артисти, співаки, актори пародій, які 25 жовтня виступили у Василькові абсолютно безкоштовно, адже зібрані кошти підуть на лікування Ярослава Охріцького.

На прохання організаторів концерту був запрошений оркестр ВІКНУ, який також погодився підтримати маленького Ярослава.

Тож на лікування за кордоном потрібно 180 тисяч євро. На даний час зібрано лише 30% від цієї суми.