Проведення «Дня НАТО» у Військовому Інституті

23 жовтня 2018 року у Військовому інституті Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка буде проведено «День НАТО».

Згідно з планом проведення «Дня НАТО» очікується брифінг керівництва ВІКНУ та зустріч з делегацією НАТО на чолі з генерал-майором Одд Егіл Педерсеном. Також з промовою виступить генерал-лейтенант Володимир Аскаров та інші запрошені представники Північноатлантичного Альянсу.

Зазначений захід сприятиме підвищенню рівня поінформованості офіцерів, науково-педагогічних працівників, слухачів та курсантів ВІКНУ щодо впровадження стандартів НАТО в освітній процес, структури та завдань НАТО на сучасному етапі розвитку, покращення розуміння процесів та стану  співробітництва Збройних Сил України зі структурами Альянсу у сфері військової освіти.