Мистецтво та військовий однострій завжди крокують поруч

Стіни Військового інституту прикрасили полотна сучасного українського живописця Олександра Ігоровича Охапкіна. Виставка присвячена народній артистці України Раїсі Опанасівна  Кириченко.

Відкриття експозиції розпочалося з розповіді про творчість співачки та її життєвий шлях. На виставці представлені картини в стилі сучасного іконопису, який поєднує релігію та традиції українського народу та приватна  колекція хусток і рушників характерних для різних регіонів України, які  надала Зоя Володимирівна Ружин.

Поетеса, громадський діяч представила на огляд курсантам  Рушник Національної Єдності України, який побував в багатьох військових частинах та госпіталях. Також  справжніми українськими піснями із збірки Раїси Опанасівни порадувала співачка  Людмила Ященко-Салюта.

Деякий час курсанти та викладачі військового інституту матимуть змогу поринутися в українську історію, релігію та культу, проходячи коридорами вишу.

Альона Шідерова