Візит делегації Французької Республіки

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка  відвідала делегація Французької Республіки, зокрема помічник військового аташе Франції майор Роман Праті та викладач французької мови Марго Бертелін.

Метою візиту було обговорення питань з налагодження співробітництва та збільшення кількості спільних заходів.

Окрім щорічного стажування наших курсантів у військовій школі Сен-Сір, було домовлено про початок стажування для курсантів та викладачів у Мовному центрі міста Рошфор. Для сприяння розвитку співробітництва викладач французької мови протягом цього року буде викладати для курсантів та офіцерів Військового інституту.

Наприкінці зустрічі члени французької делегації пообіцяли керівництву Військового інституту про організацію ознайомчого візиту до лінгвістичного департаменту міжвидового центру розвідки у місті Страсбург. Зустріч відбулась в атмосфері взаєморозуміння та глибокій зацікавленості темами, що були винесені для обговорення.