Зустріч з військовослужбовцями Китайської Народної Республіки

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась зустріч з військовослужбовцями Китайської Народної Республіки, які прибули на навчання до Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
В ході зустрічі були обговоренні актуальні питання щодо організації навчального процесу, самостійної роботи, виконання плану-програми за спеціальністю «Міжнародні відносини у воєнній сфері» та проведено заняття з навчальної дисципліни «Міжнародне співробітництво в оборонній сфері» та «Міжнародні відносини у воєнній сфері».
В цілому зустріч пройшла в дружній атмосфері, військовослужбовці Китайської Народної Республіки познайомились з керівництвом Військового інституту та обмінялися щирими привітаннями та надіями на плідну співпрацю.