Зустріч з штабним офіцером Головного управління військового партнерства Стратегічних командувань НАТО

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась зустріч 1-го секретаря Військового представництва Місії України при НАТО полковником Володимиром Гордієнко та  штабним офіцером Головного управління військового партнерства Стратегічних  командувань НАТО майором Алісою Вуд. В ході зустрічі були попередньо узгоджені деталі проведення "Днів НАТО" та ознайомлення з навчально–матеріальною базою  Військового інституту.

В цілому зустріч пройшла в дружній атмосфері, обидві сторони обмінялись привітаннями та висловили щирі сподівання на поглиблення співробітництва в найближчому майбутньому.