Курсантам військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка презентували книгу про українських розвідників

Як зазначив у своєму виступі прес-секретар розвідувального органу Міністерства оборони України Микола Красний, за кожною з 16 історій, що увійшли в книгу, – справжній український герой, який мужньо та самовіддано служив своєму народові, віддаючи всі свої сили та своє життя заради України.

За словами представника ГУР МО України інформацію про героїчні подвиги українських воїнів треба максимально розповсюджувати серед молоді, щоб українці знали правду про свою історію і сьогодення. А нав’язані Росією міфи повинні відійти в минуле.

Надалі видання про українських розвідників буде презентовано в інших військових навчальних закладах. На конкретних прикладах героїв-розвідників виховуватимуться наступні покоління українських воїнів.