Курсанти 1 курсу готуються до прийняття Військової присяги

Нещодавно курсанти 1 курсу Військового інституту пройшли курс первинної військово-професійної підготовки.  Курс проходив на базі 169 навчального Центра Сухопутних військ Збройних Сил України «Десна». Під час занять з курсантами були проведені заняття з вогневої підготовки, тактичної підготовки, розвідувальної підготовки, безпеки бою, озброєння і військової техніки, ЗХБ захисту, тактичної медицини та психологічної підготовки з проходженням психологічної смуги перешкод.  Отримавши нові знання та вміння у військовій справі, курсанти повернулися до стін інституту і готуються до прийняття Військової присяги на вірність Українському народові. Урочистості відбудуться 8 вересня на плацу Військового інституту.