Польовий збір першокурсників

Починаючи з 6 липня першокурсники Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка прибули на навчальний збір у с. Велике Половецьке, який проходитиме на базі військової частини. Протягом трьох тижнів курсанти будуть вдосконалювати свій рівень професійних навичок і вмінь, загартовуючись і навчаючись. По закінченню збору кожен отримає сертифікат «Стрілець механізованого взводу»

Облаштування базового табору навчального збору розпочато з організації об’єктів охорони та оборони. Курсанти протягом дня виконували поставлені командирами завдання.

7 липня серед курсантів були організовані і проведені культурно-спортивні заходи. Найважливішими з них стали змагання серед військовослужбовців-чоловіків з футболу і першість з волейболу серед дівчат. Переможцями серед чоловіків стала команда 111пс навчальної групи на чолі з капітаном команди солдатом Максимом Пілеко. Серед дівчат першість здобула збірна команди ВФФП, яку почесно очолила солдат Тетяна Шарило.

Навчальний тиждень для курсантів розпочався із практичних занять за програмою тактико-стройових (польових) занять. Перше заняття присвячене діям особового складу при підйомі за тривогою. Ряд питань, зокрема, виконання кожним військовослужбовцем, відділенням, взводом обов’язків згідно із планом підйому по тривозі; вихід роти згідно із планом підйому по тривозі в парк та на склади; порядок спорядження і розрядження зброї; польове обмундирування та спорядження були успішно відпрацьовані курсантами.

За облаштування табору польового збору начальником навчальних зборів відзначено курсантів військового факультету фінансів і права: старшого солдата Сергія Холодова, солдатів Святослава Мосійчука, Іллю Дудника, Станіслава Стріченця, Богдана Галайчука, Яну Савчук, Катерину Менегатті, Сергія Сташкевича, Назара Дмитрука, Олену Залуцьку, Євгена Загайнова, Володимира Манішевського, Артема Новосада, Дмитра Дмитришина, Артема Єфременюка, Ольгу Ковальчук та курсантів гуманітарно-лінгвістичного факультету: солдатів Станіслава Осадчого, Павла Довженка, Юрія Галку, Анатолія Тонконоженка, Ігоря Несененка, Олександра Сороку, Геннадія Костюка, Владислава Григораша, Ольгу Пилипенко, Олега Макаренка, Поліну Суровнєву, Валентину Вілюру, Анастасію Богач, Тетяну Головатюк, Нікіту Бондаренка і Вікторію Лимар.

За розумну ініціативу і винахідливість під час проведення навчальних занять начальник навчальних зборів полковник Ігор Шпирко оголосив подяку курсантам 124ю і 125 гс навчальних груп факультету фінансів і права – старшим солдатам Сергію Холодову, Владиславу Волошену, Валерію Раміку, солдатам Іллі Грицулі, Володимиру Дерку, Андрію Яремі, Дмитру Зінченку, Дмитру Томчишину, Артему Новосаду, Миколі Єгорову, Роману Братусю, Іллі Защику, Станіславу Стріченцю, а також відзначив старшого сержанта гуманітарно-лінгвістичного факультета Максима Щура.

І попри всі труднощі військової служби, курсанти гідно пройдуть курс польового збору!