ГОЛОВНИЙ ЕКЗАМЕН РОКУ

У ВІКНУ продовжуються комплексні екзамени та захист атестаційних робіт у 2018 році(рівні вищої освіти «бакалавр», «магістр»). Зі слів заступника начальника інституту з навчальної роботи полковника Олега Прохорова їх прийом відбувається на належному організаційному рівні, голова екзаменаційної комісії полковник Василь Кливець, голови  підкомісій полковник юстиції Олександр Дюденко, полковники Віталій Кузьменко, Андрій Дідушко об’єктивно оцінюють якість і ступінь теоретичної та практичної підготовленості курсантів до виконання своїх обов’язків за посадовим призначенням. Результати комплексних екзаменів, екзаменів з окремих навчальних дисциплін оцінюються в балах з урахуванням коефіцієнтів. На сьогодні найвищі оцінки на іспитах отримали курсанти: Панасюк Д.В., Мемджанов О.С. – кафедра  військової журналістики, Самусь Г.С, Максимчук О.О. - кафедра військової політології, Гофман А.І. – кафедра військового перекладу, Вінаєв І.М., Думлер В.К., Галібардов Е.Д. – кафедра зарубіжної воєнної інформації.

Ольга Георгієва