У Військовому інституті пройшла зустріч з делегацією Австрійської Республіки

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась зустріч з аташе з питань оборони при Посольстві Австрійської Республіки в Україні та начальником відділу перекладу та термінології Інституту іноземних мов національної академії оборони Австрійської Республіки.

На зустрічі були присутні підполковник Максим  Білан - заступник начальника науково-дослідного центру ВІКНУ з наукової роботи, підполковник Андрій Гальчус - начальник науково-дослідного відділу лінгвістичного забезпечення та старший науковий співробітник Надія Григолінська.

В ході зустрічі було обговорено питання щодо здійснення лексикографічної та термінологічної роботи в збройних силах обох країн, визначення напрямків подальшої співпраці між Військовим інститутом Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національною академією оборони Австрійської Республіки.