Представники науково-дослідного центру взяли участь у семінарі, присвяченому презентації дослідження "Індекс стійкості до дезінформації в Центральній та Східній Європі"

Представники науково-дослідного центру Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Горячева Кіра Сергіївна та Соколіна Ольга Віталіївна, на запрошення Ради зовнішньої політики «Українська призма», взяли участь у презентації дослідження "Індекс стійкості до дезінформації в Центральній та Східній Європі".

За чотири роки після початку гібридної війни однією з головних загроз для України лишається дезінформація, системна та тривала. Її кінцевий автор – російська держава, яка свої фейки не визнає. Як протидіяти російській пропаганді? Досвід якої країни є корисним для України? І навпаки, який український досвід може бути корисний іншим країнам? На ці та інші питання відповідали:

• Анатолій Соловей, ТВО начальника управління публічної дипломатії, Міністерство закордонних справ України;
  • Геннадій Максак, голова правління,  Рада зовнішньої політики “Українська призма”;
  • Петра Вeжводова,  факультет політичних наук, Університет Масарика (Чехія);
  • Дмитро Теперік, Міжнародний центр оборони та безпеки (ICDS) (Естонія);
  • Вікторія Біттнер, Центр економічного та соціального розвитку (CESD) (Азербайджан).