Участь військовослужбовців Військового інституту у конференції підкомітету Військової поліції Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету

В Одесі, на базі Південного територіального управління Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, триває конференція підкомітету Військової поліції Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування.

Від Військового інституту у заході активну участь бере начальник кафедри правового забезпечення доктор юридичних наук, доцент,
полковник Ігор Коропатнік, та старший викладач кафедри підполковник  Ігор Кузьменко. Також у заході беруть участь представники вітчизняних військових правоохоронців, військовослужбовці Військової поліції Канади, Литви, Данії, Великої Британії, Польщі, Чехії, Національної гвардії Каліфорнії (США), Центру досконалості Військової поліції НАТО (Польща).

У ході конференції обговорюються питання вдосконалення професійної майстерності,  підготовки Військовим інститутом офіцерського складу для Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, відбувається обмін фаховими здобутками та досвідом, поглиблюється співробітництво України з країнами НАТО у створенні Військової поліції України.

Відеосюжет про конференцію підкомітету Військової поліції Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету