Команда військового інституту стала бронзовим призером Чемпіонату Збройних Сил України серед вищих військових навчальних закладів зі спортивного орієнтування

У Харкові з 23 по 25 травня 2018 року пройшов  чемпіонат Збройних Сил України серед вищих військових навчальних закладів зі спортивного орієнтування. Збірна  команда Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка безпосередньо приймала у ньому активну участь.

За чемпіонські титули змагалися 8 команд ВВНЗ. Всього у змаганнях взяло участь понад 40  курсантів, які  протягом двох днів в рамках чемпіонату виборювали лідерство у перегонах на середній дистанції та естафеті.

Очолював команду Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка викладач кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту майор Фурманов Костянтин Михайлович. До складу команди входили: сержант Вавілічев Олексій, молодший сержант Акімов Роман, солдат Іващишин Дмитро, молодший сержант Якименко Михайло та солдат Попсуй Роман. Змагання проходили у два етапи. Перший етап – орієнтування по заданому маршруту, другий етап – двоетапна естафета.

За результатами змагань абсолютним чемпіоном Збройних Сил України став курсант Роман Попсуй, обігнавши чинного чемпіона ЗСУ  зі спортивного орієнтування на 24 секунди.

В естафеті завдяки фізичній, технічній, тактичній та інтегральній підготовленості команда нашого Військового інституту виборола бронзові медалі. За результатами змагань збірна команда Військового інституту посів третє загальнокомандне місце.

Побажаємо нашій команді успіхів у навчанні, професійного зростання, спортивного вдосконалення та перемоги.

Георгієва Ольга