ВІДБУЛИСЯ ЗАНЯТТЯ З КУРСАНТАМИ І СЛУХАЧАМИ КУРСІВ ПЕРЕПІДГОТОВКИ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ, ЩО ПРОВОДИЛИСЬ ПРЕДСТАВНИКАМИ ДЕПАРТАМЕНТУ ФІНАНСІВ МОУ В НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Відповідно до Плану проведення навчальних занять замовником на 2017-2018 навчальний рік та Плану проведення у 2017-2018 навчальному році занять з курсантами зі спеціальності „Фінанси і кредит”, що проводяться у військових частинах, 29 березня 2018 року в клубі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського під керівництвом директора Департаменту фінансів Міністерства оборони України полковника Сергія Дяченка  були проведені заняття зі спеціальної підготовки із залученням слухачів курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації осіб офіцерського складу та курсантів 4 курсу за спеціальністю “Фінанси і кредит” військового факультету фінансів і права Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

До проведення занять були залучені представники Департаменту фінансів Міністерства оборони України, науково-педагогічний склад кафедри фінансового забезпечення військ військового факультету фінансів і права Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка та офіцери-фінансисти військових частин та установ, які знаходяться на фінансовому забезпеченні в Департаменті фінансів Міністерства оборони України.

Слухачі отримали систематизовані знання з наступних тем: організація фінансово-господарської діяльності у військових частинах (установах), актуальні питання організації та ведення бухгалтерського обліку у військових частинах та установах Збройних Сил у 2018 році, особливості виплати грошового забезпечення у зв’язку із набуттям чинності постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.17 № 704, порядок підключення користувачів до автоматизованої системи “Є-Звітність”, інші питання фінансового забезпечення.