Розпочато курси іноземних мов

На базі Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка на виконання наказу міністра оборони розпочались курси іноземних мов.  Курси проводяться  з метою організації мовної підготовки військовослужбовців і працівників Збройних Сил України, які в подальшому братимуть участь у заходах міжнародного військового співробітництва Збройних Сил України з НАТО, направлятимуться за кордон для участі у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки у складі національного контингенту та національного персоналу, до багатонаціональних органів військового управління, та на навчання. Створено чотири робочі групи. Дві групи з вивчення англійської мови, група з вивчення німецької мови та група вивчення французької мови. Навчання буде проходити в продовж двох семестрів. Після закінчення курсів слухачі отримують дипломи встановленого зразку.