Недитячий погляд на війну від Валерії Кротченко

Всеукраїнська Асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», в межах Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму  «Інтеграція через діалог», що здійснюється за підтримки Європейського Союзу підбили підсумки (Анти) Конкурсу "(Не) дитячий погляд на війну".

До участі запросили – школярів, студентів та активну молодь. Тих, кого війна зачепила безпосередньо, тих, хто був змушений покинути домівку, і хто сприяв адаптації переселенців на нових теренах, тих, хто безпосередньо зіштовхнувся з реаліями окупації.

Учасники були розподілені не лише за віковою категорією, але і за темами.
Курсант другого курсу нашого інституту Валерія Кротченко, що навчається за спеціалізацією «військова журналістика», обрала тему "Якби не війна...". І перемогла у своїй віковій категорії посівши 1 місце, набравши 41.75 балів з 42 можливих.

Ми пишаємося і вітаємо з перемогою нашу талановиту Валерію !
І сподіваємось невдовзі прочитати її твір в книзі яка буде видана на основі обраних комісією кращих робіт (Анти) Конкурсу.