Практичне заняття з дисципліни інженерна підготовка

Одним із занять, проведених на базі навчального центру НУОУ ім. Черняховського 22 січня, стало практичне заняття з дисципліни інженерна підготовка. Під час польового виходу першокурсники, повністю екіпіровані бронежилетами, касками, навчальною індивідуальною зброєю, вдосконалили здобуті раніше теоретичні знання, використавши їх на практиці. У ході заняття курсанти навчилися встановлювати протитанкові мінні загородження. Кожен, без виключення, встановив міну. Складність виконання завдання полягала у транспортуванні мін, вагою близько 10кг, важкою прохідністю, зумовлену засніженістю доріг і фізична напруженість.

Відзначимо, що курсанти, ознайомлені з предметом інженерна підготовка, більш вдало та вміло виконували поставлене завдання. Натомість, навчальним групам, з об’єктивних причин, без теоретичного вишкілу це вдалося складніше. Кваліфіковані викладачі збагатили  знання першокурсників і допомагали їм на практиці правильно виконувати поставленні завдання. « Після цього заняття,-ділиться своїми враженнями курсант 117-П навчальної групи Лимар Вікторія,- для нас стала зрозуміла вимогливість викладачів Військового Інституту, наше призначення і покладена на нас відповідальність». Щоразу курсанти переконуються, наскільки складно вести ефективні бойові дії, а, особливо у зимовий період.