Мова сайту:   Укр.   Eng.

Звітні концерти військових оркестрів на біс

У Будинку офіцерів відбулися звітні концерти військових оркестрів Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка та 101-ої окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України.  Завдяки керівникам оркестрів майорам Юрію Копачу і Олександру Голубу, музикальний вечір залишив багато теплих спогадів.

Зазвичай, виступ оркестру- це вдале поєднання інструментів, але цей концерт — винятковість у насолоді глядачів вокальними номерами.

Пісня соліста оркестру ВІКНУ Анатолія Варченка "Думи мої думи" торкнулася серця кожного. Присутні курсанти були вражені майстерністю виконавця.

-Чудове поєднання такого сильного голосу з народною мелодією і віршом Кобзаря — це було просто неперевершено,-ділиться враженнями курсант Володимир Почтар.

Оригінальним був кожен номер.  За відгуками глядачів, позитивнішим за іншим на сцені був Олександр Скудний з піснею "Cuban Pete", запам`ятався і Олександр Пономаренко солом на баяні "Карусель".

Пісні, виконані Анатолієм Варченко, відзначені глядачами як такі, що ллються в душу. Окрім його виступу з думами Тараса Шевченка, він розчулив аудиторію піснею польського гурту «Еней» «Біля тополі». Композиція присвячена українським воїнам, що боронять свою землю в зоні проведення антитерористичної операції.

Наймолодший голос звітного вечора — курсантки другого курсу ВІ КНУ Катерини Біленко. Дівчина виконала пісню "Santa Maria-De La Mer".

Надалі квінтет здивував і музикальною майстерністю, і відчайдушними танцями.

- Я не збагну того що бачу і чую, - дивується майстерності музикантів військовослужбовець строкової служби Олександр Чорнодід, - Окрім того, що важко дихати, вони ще й танцюють. Віртуози, та й годі, хочеться постійно викликати їх на біс.

Запорукою успіху кожного концерту є щирість, з якою виступаючі доносять свою творчість до глядача, та подяка, що висловлюють артистам слухачі. Не можливо визначити, що в цей вечір було більш потужнішим. На мій погляд і те, і те. Концерт став не просто звітним, а створив атмосферу дружнього поєднання всіх присутніх у залі. У цьому і полягає вплив оркестрової музики на глядачів: позитивні емоції переповнили їх через край.

Курсант Валерія Кротченко