Для курсантів Військового інституту презентували 1 серію фільму "93: БІЙ ЗА УКРАЇНУ"

Презентацію провела режисер фільму "93: БІЙ ЗА УКРАЇНУ" Лідія Гужва. Курсанти із зацікавленістю слухали розповідь режисера. А потім мали унікальну можливість подивитися першу серію цього фільму, яка ще не була представлена широкому загалу.

Це історія,  яку писали бійці 93 бригади власноруч. Півсотні інтерв`ю АТОвців і кількадесят годин відзнятого ними відео – все це зібрали у трисерійний фільм "93: бій за Україну". Це спільна робота армійців та режисера Лідії Гужви. Вона наголошує: "Просто фіксуючи події, показуючи такими, як вони є – ми вже багато докладаємо для того, щоб люди про них знали. Бо Жовтневий переворот ми знаємо з фільмів Ейзенштейна, але воно ж було не так. І я хочу, щоб ми оцю війну знали не з фільмів, які зроблять в Кремлі, а з тих, які роблять учасники подій"

Після перегляду фільму, командування інституту подякувало режисеру та представникам громадськості за проведену презентацію.