Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

І знову перемога!

Курсанти Військового інституту повернулися з Хмельницького, де брали участь у ХIХ військово – патріотичному зборі Всеукраїнської громадської організації "Громадський рух "За майбутнє", та зайняли перше місце в командному заліку.

Змагання були організовані на базі однієї з військових частин Хмельницького гарнізону. Для участі у змаганнях прибуло 125 юнаків та юнок з різних областей України.

Після урочистого мітингу, учасники змагань переглянули відеоролик присвячений історії військової частини, відвідали музей бригади та ознайомились зі зразками озброєння та військової техніки, що є на озброєнні бойових підрозділів військової частини.

Змагання проводилось в таких номінаціях як підтягування на перекладені , перетягування канату, військовий огляд строю та пісні, легко-атлетична естафета, ривок гирі 16 кг,  захист від хімічної зброї, робота із засобами зв`язку, розбирання та збирання автомату, практичне виконання стрільб та надання першої медичної допомоги.

Завдяки високому рівню підготовки та майстерності, вмінню працювати в команді наші курсанти вибороли перше місце в командному заліку та повернулися до дому з перемогою. Вітаємо їх!

Фотографії