Перший заступник Міністра оборони України у Військовому інституті

З робочим візитом Військовий інститут відвідав Перший заступник МОУ  Іван Руснак. Він зустрівся з офіцерським складом і працівниками Збройних Сил України.

Під час зустрічі керівник воєнного відомства довів наказ Міністра оборони України про призначення начальником Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка  генерал-майора Толока Ігоря Вікторовича і проінформував присутніх про суспільно-політичну   обстановку  в Україні,   реформування Міністерства оборони України і  Генерального штабу Збройних Сил України, ситуацію із вибухами та пожежею на військових складах в Калинівці, зміни у  грошовому забезпеченні військовослужбовців.

Щодо завдань військової освіти Іван Руснак підкреслив, що головними слід вважати підвищення практичної спрямованості навчання, забезпечення персональної відповідальності викладачів ВВНЗ за якість підготовки військових фахівців, удосконалення системи мовної підготовки курсантів і офіцерів.