Шановні колеги! Сьогодні, 2 серпня, ми відзначаємо День високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

Сьогодні, 2 серпня, ми відзначаємо День високомобільних десантних військ Збройних Сил України. Мені приємно, що у нашому військовому колективі, серед молодого поповнення та випускників є військовослужбовці, які проходили військову службу у «крилатій піхоті».

Ви – еліта нашого війська. Ви там, де найскладніше! Ви витримуєте там, де не витримує бетон. Ви завжди готові з повною віддачою захищати нашу Батьківщину, оберігати тих, хто щодня молиться за вас у тилу.

Дорогі колеги-десантники, дякуємо вам за те, що залишаєтеся вірні принципу «Ніхто крім нас!». Ми завжди пам’ятатимемо ваші подвиги, на яких будемо вчитися самі та виховувати майбутніх офіцерів у стінах Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка!

Шановні колеги, бажаю вам витримки, наснаги, здоров’я та сили волі.

З вашою допомогою ми обов’язково переможемо!

Зі святом!

ТВО начальника Військового інституту