300 УКРАЇНСЬКИХ СПАРТАНЦІВ: ПРАВДА І МІФИ ПРО КРУТИ

У День пам`яті Героїв Крут, аби більше дізнатися про цю героїчну сторінку української історії, до Національного музею історії України завітали першокурсники з Військового інституту де взяли участь у освітній програмі до 99-ї річниці легендарного бою.

Захід проводився в рамках вшанування подій Української революції 1917-1921 років. Для курсантів було проведно тематичну екскурсію, присвяченої передумовам та історичному контексту битви під Крутами. Цікавою та змістовною була лекція історика, наукового співробітника музею Аліни Понипаляк, доповнена тематичною презентацією та коротким документальним відеофільмом після чого молоді Захисники мали можливість поставити запитання та поспілкуватись з працівниками музею.

Командування Військового інституту висловлює вдячність працівникам Національного музею історії України за активну патріотично-просвітницьку роботу серед військовослужбовців Збройних Сил України.