ОРКЕСТР ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ ВИСТУПИВ НА ГОЛОВНІЙ ЯЛИНЦІ КРАЇНИ

У передостанній день роботи зимового містечка – жителі та гості столиці м. Києва мали можливість помилуватися новорічною казкою, створеної командою Folk Ukraine і партнерами заходу головної ялинки України.

У суботньому концерті взяли участь: Сергій Костецький, Дарина Ільвовская – ведуча програми Світські Хроніки, солістка дуету Domino.

Слухачі мали можливість насолодитися неймовірними номерами, які підготував оркестр Військового інституту на чолі з диригентом майором Юрієм Копачем.

— Ми знаємо, що після важкого трудового тижня хочеться відпочинку і заряду енергії. І повірте, саме на Софійській та Михайлівській площі ви зможете все це знайти! Мали за велику честь подарувати всім ще трохи свята і розваг у ці різдвяні дні, — ділячись зі своїми враженнями, сказав майор Копач.

Окрасою заходу стали сестри Наруцьких, які виконали відомі українські колядки та щедрівки вітаючи воїнів АТО.

Нагадаємо, що на головній ялинці глядачі мали можливість відвідати оглядовий майданчик, Музей крижаних скульптур, найсмачніші страви у зоні фуд-корту, резиденцію Святого Миколая, Київську карусель, дорослі та дитячі гірки, колесо огляду, тощо.

Традиційно, святковості завершаться після 19 січня – Водохреща.

В предпоследний день работы новогоднего городка – жители и гости столицы г. Киева имели возможность полюбоваться сказкой, созданной командой Folk Ukraine и партнерами мероприятия главной елки Украины.

В субботнем концерте приняли участие: Сергей Костецкий, Дарья Ильвовская – ведущая программы “Светские Хроники”, солистка дуэта Domino.

Слушатели имели возможность насладиться невероятными номерами, которые подготовил оркестр Военного института во главе с дирижером майором Юрием Копачем.

— Мы знаем, что после тяжелой трудовой недели хочется отдыха и заряда энергии. И поверьте, именно на Софийской и Михайловской площади вы сможете все это найти! Для нас было большой честью подарить всем еще немного праздника и развлечений в эти рождественские дни, — делясь со своими впечатлениями, сказал майор Копач.

Украшением мероприятия стали сестры Наруцких, которые исполнили известные украинские колядки приветствуя воинов АТО.

Напомним, что на главной елке зрители имели возможность посетить смотровую площадку, Музей ледяных скульптур, самые вкусные блюда в зоне фуд-корта, резиденцию Святого Николая, Киевскую карусель, взрослые и детские горки, колесо обозрения, и тому подобное.

Традиционно, празднования завершатся после 19 января – Крещения.