ВІДБУЛИСЯ ЗАНЯТТЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ДЕПАРТАМЕНТУ ФІНАНСІВ МОУ ЗА УЧАСТІ КУРСАНТІВ ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

22 вересня 2016 року в клубі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відповідно до Плану проведення навчальних занять із замовником на 2016-2017 навчальний рік під керівництвом директора Департаменту фінансів Міністерства оборони України генерал-майора Шевчука О.М. були проведені заняття зі спеціальної підготовки із залученням курсантів 5 курсу за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» військового факультету фінансів і права Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

До проведення занять були залучені представники Департаменту фінансів Міністерства оборони України, науково-педагогічний склад кафедри фінансів і права військового факультету фінансів і права Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка та офіцери-фінансисти військових частин та установ, які знаходяться на фінансовому забезпеченні в Департаменті фінансів Міністерства оборони України.

Слухачі отримали систематизовані знання з наступних тем: стан фінансового забезпечення військ та заходи щодо його покращення, зміни в порядку виплати щомісячного грошового забезпечення, винагороди за безпосередню участь в АТО, організація роботи по завершенню бюджетного року, порядок взаємодії з відповідальними виконавцями за виконання і формування бюджетних програм, особливості розрахунків середньої заробітної плати в різних випадках, особливості формування доходів та видатків спеціального фонду військових частин, здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти.