ОСОБОВОМУ СКЛАДУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ АЛЬБОМ ПІСЕНЬ БІЙЦІВ АТО

На запрошення командування Військового інституту відомий волонтер і батько загиблого учасника АТО Володимир Бурко “Скрипаль” презентував особовому складу перший український альбом пісень бійців АТО “Пісні, народжені в АТО”.

—  Втративши сина Євгена на неоголошеній війні, пан Володимир став волонтером. У пам’ять про сина нині він допомагає нашим бійцям. Збирає продукти і везе на схід країни, а ще дає військовослужбовцям концерти, — представляючи барда сказав курсовий офіцер, учасник АТО капітан Володимир Осіпов.

Володимир Бурко виклав свій біль у піснях, із якими виступає в зоні АТО. У них – слова подяки солдатам за мужність та хоробрість.

Курсанти мали можливість не лише прослухати пісні сповнені емоцій, почуттів і переживань, а й поставити деякі питання. На завершення особовий склад подякував батьку загиблого воїна АТО за його мужність, витримку, стійку громадянську позицію.

Захід проходив в рамках презентації альбому “Пісні, народжені в АТО”, що має відбутись у Жовтневому палаці м. Києва.