У ВІЙСЬКОВОМУ ІНСТИТУТІ ВІДКРИЛАСЬ ВИСТАВКА “МОЯ АРМІЯ. БАЧИТИ СЕРЦЕМ”

Унікальність виставки “МОЯ АРМІЯ. БАЧИТИ СЕРЦЕМ” в тому, що вона побудована на матеріалах, знятих учасниками подій останніх трьох років – військових, добровольців та волонтерів.

— Тут немає професійних фотографій, це фотографії, зняті очевидцями, — сказала соціальний психолог майор Юлія Тюріна, яка презентувала її відкриття.

Вона зазначила, що цей захід проводиться в рамках фотопроекту “Армії. Друге народження” та 25-ї річниці Збройних Сил України ініційованого Міністерством оборони України, мета якого дослідити феномен відродження армії, віддати належне подвигу українських бійців і подивитися на позитивні зміни у військах очима очевидців.

Своїми враженнями пережитими під час виконання завдань у районі АТО поділились курсанти – учасники бойових дій майбутні військові психологи солдат Богдан Пророков та Олексій Бондаренко.

Опісля  експозиція відбуде до міста Маріуополя.