ЗАНЯТТЯ З БОЙОВОЇ ПІДГОТОВКИ ЗІ СТУДЕНТАМИ ЗАПАСУ В АКТИВНІЙ ФАЗІ

Практичні заняття з  тактичної підготовки користуються найбільшою популярністю і  повагою у студентів адже саме в полі вони здобувають військові навички і вміння та мають можливість в повній мірі вивчати тактику дій підрозділів.

Так, на польових заняттях з тактичної підготовки студенти відпрацьовували підготовку та ведення загальновійськового бою, тактику дій підрозділів Сухопутних військ, здійснювались необхідні розрахунки для обґрунтування кількісно-якісних показників прийняття рішення та постановки бойових завдань підлеглим на посадах командира механізованого взводу, роти, батальйону.

— В ході навчальних занять здійснювалося  виконання практичних вправ і тактичних нормативів в поєднанні з застосуванням методик психологічної підготовки та первинної медичної допомоги, подолання страху, невпевненості, посттравматичних стресових розладів  та  навичок рятування поранених на полі бою і  користування  індивідуальною медичною аптечкою, — ділиться своїми враженнями студентка Вікторія Запорожець.